Остання редакція: 19 травня 2021

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ З АНАНЬЇВСЬКИМ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ

19 травня 2021 року відбулася дружня зустріч представників кафедри маркетингу зі студентами Ананьївського аграрно-економічного фахового коледжу.

На зустрічі обговорили переваги навчання за спеціальністю Маркетинг в Уманському НУС, проаналізували особисті навички, якими повинен володіти маркетолог, розглянули можливі напрямки працевлаштування випускників даної спеціальності. Особливе зацікавлення викликала освітньо-професійна програма «Маркетинг» для першого рівня вищої освіти, яку презентували представники кафедри.

Зі студентами було проведено ділову гру «Професія – маркетолог!», яка формує навички командної роботи, вміння аналізувати інформацію, оцінювати повідомлення, здійснювати ефективні комунікації,  креативно мислити.

Корман Ірина, к.е.н., доцент кафедри маркетингу