Остання редакція: 09 листопада 2021

Співпраця з міжнародною науковою спільнотою

5 листопада 2021 р. за сприяння Центру міжнародної освіти і співпраці УНУС у межах співпраці за умовами договорів між Уманським національним університетом садівництва, Академією  ім. Якуба з Парадижу у Гожуві-Великопольському (Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim) і Мазовецьким державним університетом  в Плоцьку (Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku) відбулася лекція за участю доктора Анни Собчак (Академія  ім. Якуба з Парадижу у Гожуві-Великопольському)  на тему «Управління часом», в якій, взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 Маркетинг та викладачі кафедри маркетингу.

В ході тренінгу студенти дізналися про елементи тайм-менеджменту, які важливі для упорядкування робочого і особистого часу протягом дня (тижня, місяця) та є одним із необхідних інструментів для підвищення ефективності, який важливо використовувати як у діловому, так і в повсякденному житті.

Щиро вдячні нашим партнерам за змістовну зустріч, цікаву та ґрунтовну лекцію!