Остання редакція: 28 жовтня 2021

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИКЛАДАННЯ

За словами фахівця у галузі освіти сера Кена Робінсона, «креативність зараз важлива в освіті не менше, ніж грамотність, і ми маємо надати їй саме такого статусу».

28.10.2021р. викладачі кафедри маркетингу прослухали вебінар «Сучасні підходи до викладання» на тему «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси».

Спікерами вебінару були:

Наталія Лісова, доцент кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін, провідний фахівець Центру професійного розвитку та лідерства, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Катерина Єремєєва, старша викладачка кафедри історії та мовознавства, Український державний університет залізничного транспорту

Андрій Хоптяр, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Під час вебінару спікери поділилися креативними підходами у викладанні і навчанні у вищій освіті, навели приклади як вони у власній практиці застосовують креативність, тим самим дозволяючи студентам проявити свою творчість. Всі ці підходи можна використати із студентами, незалежно від дисципліни та їхнього рівня підготовки.