Остання редакція: 24 жовтня 2018

«Таємниці маркетингу»

Під такою назвою відбувся квест для студентів спеціальності «Маркетинг». Студенти були поділені на команди з представників різних курсів. Кожна команда отримала своє завдання, відповідно до обраного кольору. Учасникам квесту потрібно було проявити свої логічні здібності, кмітливість, швидкість. Після виконання кожного завдання команди отримували літери, з яких складали слово, а потім – слоган.

Модераторами квесту були викладачі кафедри маркетингу – Ольга Семенда, Ірина Корман, Валентина Лементовська та Юрій Мазур.

Перше місце виборола команда №1 (Владислав Луба, Богдан Крутас, Тетяна Вігор), яка хоч і була не в повному складі, але завдяки швидкості і креативності випередила конкурентів.

Друге місце - команда №2 (Катерина Закрижевська, Вадим Турчак, Марина Маєвська, Олександр Гула, Альвіна Кивжила).

Третє місце - команда №4 (Сергій Кондратюк, Вікторія Славинська, Таїса Веремйова, Євген Захарія).

Четверте місце - команда №3 (Володимир Гасюк, Олександр Колонтай, Максим Сушкета, В'ячеслав Скрипник, Валентина Бойцун).

Не дивлячись на погоду і результати, всі учасники квесту отримали масу задоволення.

Ірина Корман, к.е.н., ст. викладач кафедри маркетингу