Остання редакція: 15 травня 2018

Участь студентів кафедри маркетингу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

10-11 травня в Одеському національному політехнічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг», у якій взяли участь студенти з 51 закладу вищої освіти України. Переможців визначали на основі виконання тестових та розрахункових завдань.

Учасниками від Уманського національного університету садівництва були призери І етапу олімпіади Гасюк Володимир (21-к-ма), Семенда Дмитро (31-ма) та Гончарук Віталій (31-ма), які продемонстрували високий рівень знань і гідно представили рідний Університет.

Грамотою за творчий підхід у вирішені завдань журі олімпіади нагородило Гасюка Володимира Валерійовича.

Колектив кафедри пишається досягненнями студентів-маркетологів і бажає їм нових здобутків!!!

Оксана Пенькова, д.е.н., завідувач кафедри маркетингу