+38 (04744) 3-18-24
Меню
Остання редакція: 27 травня 2019

Участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг»

22-24 травня у Таврійському державному агротехнологічному університеті на базі кафедри маркетингу відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг».

Учасниками ІІ туру олімпіади були 118 студентів з 24 закладів вищої освіти України, котрі продемонстрували найкращі результати під час І туру олімпіади в університетах за місцем навчання. Уманський національний університет садівництва представляли студент-маркетолог 11 м-ма Володимир Гасюк та доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок.

Умовами проведення ІІ етапу олімпіади було передбачено визначення рівня теоретичних та практичних знань студентів. В процесі роботи учасники вирішували запропоновані конкурсні завдання, які складалися з розв’язання практичних завдань та комп’ютерного тестування. Завдання варіювалися відповідно до освітнього ступеня учасників олімпіади і передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з аграрного маркетингу.

Всі учасники отримали сертифікати, а викладачі – подяки за активну участь у підготовці студентів до II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

В рамках олімпіади також було проведено конкурс науково-творчих проектів за різноманітною тематикою, яка стосується сучасних тенденцій розвитку аграрного ринку Україні, спонсорами якого виступили відомі підприємства. В даному конкурсі науково-творчих робіт Володимир Гасюк представив роботу на тему "Маркетинг плодоягідної продукції сільськогосподарських підприємств Черкаської області та його вдосконалення" та зайняв ІІІ місце. 

В рамках культурної програми для учасників олімпіади та супроводжуючих їх викладачів були організовані екскурсії на підприємства міста Мелітополя, а саме: ТОВ «Мелітопольський хлібокомбінат», кондитерське виробниче підприємство ТОВ «Аріс», Мелітопольський пивоварний завод ПП «Діміорс» та Мелітопольський завод турбокомпресорів ТОВ «Турбоком».

Висловлюємо щиру подяку ректору Таврійського державного агротехнологічного університету професору В. М. Кюрчеву, д.е.н., завідувачу кафедри маркетингу ТДАТУ Д. Г. Легезі та всьому колективу кафедри маркетингу за високий рівень організації проведення олімпіади, гостинність та позитивні емоції.

Щиро бажаємо всім студентам та колегам успіхів, розвитку професійних компетенцій і наснаги, сил для досягнення своєї мети, упевненості в собі, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися.

Макушок О.В., доцент кафедри маркетингу