Остання редакція: 23 листопада 2022

Україна – країна нескорених!

21 листопада в Уманському НУС проводилися заходи до Дня Гідності та Свободи під гаслом «Україна – країна нескорених!». Участь у заходах проходила за змішаною системою: офлайн та онлайн, у вигляді доповідей, презентацій, відеороликів тощо.

Головною метою заходів стало вшанування громадянського подвигу, патріотизму та мужності учасників Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.), які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та національних інтересів України.

Викладачі та студенти спеціальності «Маркетинг» також приєдналися до цих заходів. Знати нашу історію, цінувати свободу, національну ідентичність, шанувати подвиг та мужність борців за незалежність України особливо важливо в умовах повномасштабної війни.

Ірина Корман, к.е.н., доцент кафедри маркетингу