+38 (04744) 3-18-24
Меню
Остання редакція: 07 вересня 2019

Урочиста посвята у студенти першокурсників-маркетологів!

Урочистості, присвячені 175 річниці з дня заснування університету та посвяті першокурсників у студенти, вже традиційно відбулися 6 вересня 2019 року. Сотні першокурсників, батьків, викладачів університету з піднесеним настроєм зібралися, щоб запам’ятати мить посвяти та пронести її у серці через все своє життя.

Святкове дійство посвяти студентів Уманського національного університету садівництва мало кілька етапів. Стартувало все з урочистого вручення залікових книжок першокурсникам-маркетологам деканом факультету економіки і підприємництва Юлією Нестерчук. Продовжилося святкування  подарунком від першокурсників університету – яскравим і натхненним флешмобом «Україна – це ми!» та привітанням присутніх зі знаковою подією та врученням студентам символічного «Ключ до знань» ректором університету Оленою Непочатенко. Завершилося дійство благословенням на навчання від настоятеля Свято-Троїцького храму Православної церкви України протоієрея отця Олександра, який щиро зросив першокурсників свяченою водою.

Нехай будуть пізнавальними лекції, цікавими студентські пригоди, нехай у групах панує розуміння і дружба! Навчайтеся, розвивайтеся, креативте! Бажаємо позитивних емоцій Вам завжди!

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу