Остання редакція: 13 вересня 2019

В здоровому тілі – здоровий дух!

Гарний настрій – запорука довгого та здорового життя! Саме цей девіз обрали організатори традиційного щорічного свята –  ІХ Дня здоров’я «Спортивна молодь  –  здорова нація», яке відбулося 12 вересня на факультеті економіки та підприємництва в лісі Білогрудівка.

Під час проведення різноманітних спортивних змагань студенти-маркетологи усвідомили, як важливо розвивати всі складові здоров’я: духовну, інтелектуальну, емоційну, фізичну, психологічну. Свої творчі здібності маркетологи розкрили під час конкурсу газет та римованого слова у віршах та піснях. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей день пройшов для маркетологів активно, спортивно, весело, креативно та став для кожного ще одним кроком до здорового способу життя.

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу,

куратор 11-ма, 11мб-ма, 21 к-ма груп