+38 (04744) 3-18-24
Меню
Остання редакція: 08 грудня 2021

Вебінар «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити»

«Оцінювання є ключовим елементом успіху студента у вищій освіті та має розглядатися як інструмент для розвитку в навчанні. Це оцінювання задля навчання (assessment for learning), а не просто засіб для вимірювання рівня успішності - оцінювання навчання (assessmen tof learning)»- йдеться у публікації «Основи для підвищення успішності студентів. Підвищення успішності студента у вищій освіті» від Advance HE.

08 грудня викладачі кафедри маркетингу прослухали вебінар в  Zoom «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити» та ознайомилися з цікавими та ефективними підходами до оцінювання студентів, особливо в умовах дистанційного навчання. Розширили свої знання стосовно того,як проводити оцінювання студентів так, щоб воно сприяло поглибленню знань. Під час вебінару розглядалися питання наскільки методи оцінювання студентів мотивують до навчання та сприяють глибшому розумінню теми,як ефективно оцінювати навчальні досягнення.

Спікери:

Кеті Райт, заступниця директора з питань інновацій, Advance HE

Ольга Яшенкова, доцентка кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Мар’ян Слабінога, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Спікери - викладачі університетів - поділилися власним досвідом та інструментами оцінювання студентів, які можна використати у власній практиці.