Остання редакція: 26 жовтня 2021

VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ «СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ В УКРАЇНІ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»

25 жовтня кафедрою маркетингу Уманського національного університету садівництва спільно з Поліським національним університетом та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького проведено VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Становлення та розвиток маркетингу в Україні: від теорії до практики».

Метою конференції є розвиток науки, а через неї й практики, поширення знань серед зацікавлених студентів, аспірантів, молодих вчених та практикуючих маркетологів.

Оргкомітет конференції:

відповідальний редактор: Нестерчук Ю.О. – д.е.н., професор, декан факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва

заступники відповідального редактора: Пенькова О.Г. – д.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу Уманського національного університету садівництва; Зіновчук В.В. – д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу Поліського національного університету, заслужений діяч науки і техніки України, почесний працівник системи продуктивності АПК України (ІІ і ІІІ ступенів); Бутко Н.В. – к.е.н. доцент, доцент кафедри економіки підприємства, обліку і аудиту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

відповідальний секретар: Семенда О.В. – к.е.н., доцент, ст. викладач кафедри маркетингу Уманського національного університету садівництва.

В конференції взяли участь студенти, магістри, аспіранти та науково-педагогічні працівники:

Уманський національний університет садівництва

Андрусішина І.В.,  Андрусішина Н.В., Андрусішина Т.В., Баданюк В.Ю., Бужан І.В., Бойко Я.М., Боровик П.М., Гришко Д.О., Заярна В.О.,  Удовенко І.О., Кирилюк В.П., Шемякін М.В., Волошин А.Ю., Дяченко Р.В., Жижка Л.М.,  Кобилянський В.А., Коваль Д.О., Костенко С.О., Кравчук Д.Г., Лементовська В.А., Лукащук К.О., Луценко І.О., Макушок О.В., Несват Н.І., Пенькова О.Г., Поляруш Н.С., Розводовський М.В., Подолинний Д.С., Семенда О.В., Соковніна Д.М., Ткач А.О., Олійник А.В., Харенко А.О., Шпитко Д.О., Улянич Ю.В., Яковенко О.Р.

Поліський національний університет

Зіновчук В.В.,Тарасович Л. В., Буднік О., Власенко О.П., Кобилинська А.П.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Бутко Н.В., Корсун І.М., Лаврова-Манзенко О.О., Мазур Ю.С., Радзіховська Ю.М., Сологуб М.П., Суздалєва Д.А., Уманська В.Г., Чаун О.О., Шкляр Ю.А., ГайфуллінаА.В., Костогриз В.Г.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Наумік-Гладка К.Г., Алдошина М.В., Вовк В.В., Вовк Д.В., Гулага А.В., Доля А.В., Загородній Я.О., Згурська Ю.В., Імнадзе І.Н., Калашніков І.П., Клок О.П., Корецька А.С., Корсунова К.Ю., Кошарна В.В., Куценко К.І., Кущ Я.М., Невдачина А.С., Отенко В.І., Птащенко О. В., Рибакова А.Р., Скориніна-Погребна О.В., Самойлова В.О., Славінська А.В., Стець Ю.П., Сущенко О.А., Стрижак О.О., Малик С.В., Маслієв Д.О., Мезеніна Я.Р., Трибой Д.С., Тутова А.С., Храмцова Ю.В., Щербиніна Є.М., Нардієлло Г.Г., Шистко К.О., Зима О.Г., Істоміна А.В., Рогач І.А., Родіонов І.В., Сліченко В.С., Афанасьєва І.А., Жаботинська А.О.. Деле-Афолаян Темітопеолува Агнес, Мірзоєв Д.Ш., Балагуровська О.С., Гончаренко Д.І., Ахмедова О.О., Турецька Е.М., Косенко А.О., Кирилюк Д.В., Ключка А.А.

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Іванова Р.А., Македон В.В.

Міжнародний європейський університет

Вишнівська Б.В., Гавриль А.С.

Національного авіаційного університету

Марчук В.В.

Державний біотехнологічний університет, м. Харків

Бабко Н.М., Худавердієва В.А., Бугай А.П., Бугай С.А.

Національний університет харчових технологій

Лісовська І.М., Скригун Н.П., Молін Н.О.

Полтавський державний аграрний університет

Панова Я.Г.

ВНЗУ «Полтавський університет економіки і торгівлі

Захаренко-Селезньова А.М., Аршученко В.А.

Національний університет цивільного захисту України

Юрченко Л.І., Груздова В.О.

ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Пеца С.Ю.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Разумова Г.В., Любаков Р.С.

Житомирський державний університет імені Івана Франка

Іваненко В.О., Клімова І.О.

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова

Афанасьєва І.А.

Результати конференції опубліковано в збірнику тез.