Остання редакція: 06 червня 2016

Відкрита лекція на тему: «Планування підприємницької діяльності»

Доцент кафедри маркетингу Соковніна Діана Михайлівна 6 червня 2016 року в 265 аудиторії провела відкриту лекцію з дисципліни «Основи підприємництва» на тему: «Планування підприємницької діяльності».

В процесі лекції для студентів І курсу факультету економіки і підприємництва, аспірантів та викладачів кафедри маркетингу було представлено суть, принципи, методи та види планування, структуру, цінність та можливості розробки бізнес-плану в умовах конкуренції підприємств на вітчизняному та закордонному ринках.

Присутні: зав. кафедрою маркетингу Д.К. Семенда, зав. кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності О.Г. Пенькова, доценти кафедри маркетингу Ю.П. Мазур, О.В. Макушок,  викладач І.І. Корман відмітили, що Соковніна Д.М. провела відкриту лекцію на належному рівні, згідно навчального плану, а використання мультимедійного обладнання значно підвищило та доповнило структуру подання матеріалу.