Остання редакція: 06 грудня 2018

Відкрите заняття

Доцентом кафедри української та іноземних мов Каричковською Світланою Петрівною 27 листопада 2018 р. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова» на тему «Supply, Demand, and Market Price» зі студентами 11-ма групи факультету економіки і підприємництва.

Під час заняття Світлана Петрівна використала міжпредметні зв’язки з математикою, географією, культурологією та економікою, а безпосередньо з маркетинговою діяльністю, що доводить високий професійний рівень викладача.

Студенти-маркетологи виконували вправи по темі заняття, володіли вивченою лексикою, аналізували тексти, вели діалогічне мовлення та дискутували між собою.

На занятті були присутні викладачі кафедри української та іноземних мов та куратор 11-ма групи, к.е.н., доцент кафедри маркетингу Діана Соковніна.

Діана Соковніна,

доцент кафедри маркетингу, куратор 11-ма групи