Остання редакція: 30 червня 2023

Випуск молодших бакалаврів спеціальності Маркетинг

30 червня 2023 року відбувся випуск студентів ОР «Молодший бакалавр» спеціальності 075 Маркетинг.

Студентські роки вважаються найкращими в житті. Але для сучасних студентів цей період був затьмарений обмеженнями, пов’язаними з пандемією COVID-19, а потім з війною.

Наші студенти достойно зустріли ці виклики. Носіння масок, дистанційне навчання, тривожні новини, відсутність світла та Інтернету, сидіння у бомбосховищах не завадили їм отримувати знання, спілкуватися зі стейкхолдерами, займатися наукою, відвідувати екскурсії та знаходити час на відпочинок.

Студенти брали активну участь у волонтерстві, у виховних та спортивних заходах на рівні факультету та університету.

Колектив кафедри щиро вітає студентів із отриманням освітнього рівня «Молодший бакалавр» і сподівається, що вони продовжать навчання для отримання повної вищої освіти!

Ірина КОРМАН, к.е.н., доцент кафедри маркетингу, куратор 21мб-ма групи