Остання редакція: 27 листопада 2019

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг»

18 листопада 2019 року на кафедрі маркетингу проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Маркетинг».

В олімпіаді прийняли участь 21 студент ІІІ - ІV курсів та І-ІІ курсів скороченого терміну навчання спеціальності «Маркетинг». Завдання складалися з двох блоків: тестові завдання та ситуаційні задачі з дисциплін фахової підготовки студентів спеціальності «Маркетинг».

Підведення підсумків проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Маркетинг» дало змогу членам конкурсної комісії визначити переможців (призерів):

1. I місце – Москалюк А.С. (41-ма)
  2. II місце – Колонтай О.В. (21к-ма)
  3. III місце – Маєвська М.Т.  (31-ма)

Переможців запропоновано відзначити грамотами і рекомендувати для участі в II етапі студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

Доцент кафедри маркетингу   Бортник Т.І.