Остання редакція: 16 травня 2023

Волонтерські ініціативи маркетологів

Студенти маркетологи відгукнулись на заклик про допомогу від штабу «Волонтери Умані «До перемоги»»  і долучились до корисної справи, а саме плетіння маскувальних сіток для ЗСУ.

Маскувальні сітки мають велике значення для військових, оскільки вони допомагають у хованні техніки та бойових позицій від противника. Вони забезпечують можливість створення ілюзії відсутності об'єкта на місці, де він насправді знаходиться.

Участь у волонтерських заходах надає студентам можливість набути цінний досвід та відчути себе корисними та важливими для суспільства. Крім того, допомога армії може мати позитивний вплив на їх розвиток у декількох аспектах.

По-перше, це може сприяти розвитку громадської активності студентів. Волонтерські заходи дають студентам можливість бути активними громадянами, які беруть участь в підтримці важливих для держави процесів. Це може підвищити їх свідомість щодо соціальних проблем і збільшити мотивацію до дії.

По-друге, участь у волонтерських заходах може розвивати лідерські якості. Студенти можуть навчитися керувати командою, приймати рішення в умовах обмежених ресурсів, вести переговори і т.д. Ці навички можуть бути корисними не тільки для волонтерської діяльності, але й для майбутньої професійної кар'єри.

По-третє, участь у волонтерських заходах може розвивати соціальну відповідальність студентів. Вони можуть навчитися бути більш чутливими до потреб інших людей, відчувати свою причетність до важливих суспільних процесів і допомагати іншим. Це може підвищити рівень соціальної свідомості серед молоді.

Отже, участь студентів у волонтерських заходах на підтримку армії може мати позитивний вплив на їх розвиток як громадян України та як майбутніх професіоналів.

Валентина ЛЕМЕНТОВСЬКА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу