Остання редакція: 10 квітня 2018

Ярмарок вакансій

Вже традиційно весною в Уманському НУС відбувається зустріч майбутніх фахівців – випускників університету з потенційними роботодавцями.

Цього року свою діяльність студентам презентували консультаційна компанія «Дикун глобал консалт»,туристична компанія «Алларіс», Торговий дім «Агроальянс», ТОВ «БАСФ», торгівельний центр «Епіцентр», компанія «Маілстеп», ТОВ НВА «Перлина Поділля», ПрАТ «Уманьферммаш», ГК «Імперія-Агро», ЗАТ ТД «Гідросила Груп». Зустріч пройшла у формі презентацій і розповідей представників підприємств про умови та особливості працевлаштування.

Відвідали даний захід і студенти спеціальності «Маркетинг». Кожен з них мав можливість ознайомитися з пропозиціями на ринку праці, обрати для себе варіант майбутнього працевлаштування.

Ірина Корман, к.е.н., старший викладач кафедри маркетингу