Остання редакція: 22 грудня 2018

Захист дипломних робіт магістрів заочної форми навчання

21-22 грудня 2018 року на кафедрі маркетингу відбувся захист дипломних робіт магістрів заочної форми навчання.

Головою Екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт магістрів призначена завідувач кафедри маркетингу, д.е.н. Оксана Пенькова. Члени екзаменаційної комісії: доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Юрій Цимбалюк; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Віталій Рибчак; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Тетяна Бортник; секретар – старший викладач кафедри маркетингу, к.е.н. Ірина Корман.

До захисту було допущено 13 робіт.

За результатами захисту двоє студентів отримали оцінку «відмінно», 10 студентів – «добре», один студент – «задовільно».

Майже всі студенти показали високий рівень підготовки. Найкращі роботи були у Олександри Кір’якової та Тетяни Стиркул.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація магістра з маркетингу присвоєна 13 студентам-випускникам заочної форми навчання.

Вітаємо наших магістрів!

Ірина Корман, к.е.н., ст. викладач