Остання редакція: 20 жовтня 2016

Захист дипломних робіт

В Уманському національному університеті садівництва на кафедрі маркетингу 18 жовтня 2016 року відбувся захист дипломних робіт студентів 71-з-маса групи заочної форми навчання спеціальності 7.03050701 «Маркетинг» ОКР «спеціаліст».

Головою Екзаменаційної комісії по захисту випускних робіт призначена завідувач кафедри фінансів і кредиту Національного університету біоресурсів і природокористування України, д.е.н., професор Зеліско Інна Михайлівна. Членами екзаменаційної комісії призначені: заступник голови ЕК, доцент кафедри маркетингу, д.е.н. Пенькова Оксана Георгіївна; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Цимбалюк Юрій Анатолійович; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Харенко Андрій Олександрович; секретар - доцент  кафедри маркетингу, к.е.н. Соковніна Діана Михайлівна.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з маркетингу присвоєна 10 студентам-випускникам заочної форми навчання.

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу.