Остання редакція: 23 лютого 2017

Захист магістрів спеціальності 8.03050701 «Маркетинг»

В Уманському національному університеті садівництва на кафедрі маркетингу 20-21 лютого 2017 року відбувся захист дипломних робіт студентів VІ курсу освітнього рівня «Магістр» спеціальності 8.03050701 «Маркетинг».

Головою Екзаменаційної комісії по захисту випускних робіт призначена завідувач кафедри фінансів і кредиту Національного університету біоресурсів і природокористування України, д.е.н., професор Зеліско Інна Михайлівна. Членами екзаменаційної комісії призначені: завідувач кафедри маркетингу, доцент, д.е.н. Пенькова Оксана Георгіївна; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Цимбалюк Юрій Анатолійович; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Харенко Андрій Олександрович; секретар – доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Соковніна Діана Михайлівна.

При оцінці знань студентів, які захищали роботи, враховувались: зміст роботи, вміння робити висновки і пропозиції, рівень відповідей на додатково задані членами екзаменаційної комісії питання, наукова і практична підготовленість випускників.

За результатами захисту двоє студентів отримали оцінку «відмінно», дванадцять студентів – «добре» і три студенти – «задовільно».

Високий рівень захисту дипломних робіт показали Кишковська Вікторія Леонідівна та Торговкін Віктор Володимирович.

Рішенням Екзаменаційної комісії кваліфікація магістра з маркетингу присвоєна 17 студентам-випускникам.

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу, к.е.н.