Остання редакція: 22 вересня 2021

Засідання наукового гуртка кафедри маркетингу

22.09.2021 на кафедрі маркетингу відбулося засідання наукового гуртка.

Відповідно до плану проведення наукового гуртка було заслухано виступи студентів 31 ма групи Поляруш Н. та Бойка Я. з доповідями за темами наукових досліджень, відбулося обговорення доповідей за участю студентів та викладачів кафедри.

Якісна програма підготовки фахівців з маркетингу крім  начального процесу передбачає залучення практиків. В якості представника від роботодавців  був запрошений Осадченко Володимир Іванович, головний спеціаліст ФГ «Агрофірма  «Базис». За роки свого існування фермерське господарство стало одним з кращих в Черкаській області.Спікер в своїй доповіді ознайомив із специфікою маркетингової діяльності, висвітлив етапи планування щодо виробництва сільськогосподарської продукції, зберігання та реалізації. Жвава дискусія після доповіді між спікером, викладачами та студентами показала, що інформацію була пізнавальною та корисною.