Остання редакція: 02 грудня 2021

Засідання наукового гуртка кафедри маркетингу

01.12.2021 на кафедрі маркетингу відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка.

Стейкхолдер, випускник кафедри маркетингу Уманського НУС, фахівець з пільг та компенсацій ПП Фенікс Агро - Власюк Денис розповів про молоду та амбітну компанію в якій працює, окреслив коло компетентностей, якими повинен володіти сучасний фахівець у сфері маркетингу для забезпечення власної конкурентоздатності на ринку праці. Під час відповідей на запитання Денис представив своє бачення напрямів подальшого удосконалення ОПП «Маркетинг» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Наприкінці зазначив, що знання, які надаються в Уманському НУС за спеціальністю «Маркетинг» є актуальними та затребуваними на ринку праці.

Відповідно до плану проведення наукового гуртка на порядок денний було винесено розгляд наукових досліджень студентки 11 м-ма групи Маєвської Марини та студента 31-ма групи Ярошенко Данила.Під час доповіді студентів були розглянуті актуальні питання розвитку маркетингу в Україні.Здобувачі першого і другого курсу поставили чимало запитань до доповідачів в результаті чого розгорнулася жвава дискусія.