Остання редакція: 08 вересня 2021

Знайомство першокурсників з адміністрацією університету

7 вересня відбулась зустріч адміністрації Університету  з першокурсниками, в тому числі маркетологами 11-ма групи і 11к-ма груп  та їх кураторами Іриною Корман та Ольгою Макушок.

Ректор Уманського НУС професор Олена Олександрівна Непочатенко привітала першокурсників з початком навчання в університеті, розповіла про сьогодення університету та відрекомендувала першокурсникам проректорів, деканів факультетів, очільників профспілкового комітету та ради студентського самоврядування, директора студентського містечка.

Перед студентами-першокурсниками виступили керівники підрозділів і запросили їх взяти активну участь в  громадському житті університету. По завершенню зустрічі, куратори провели виховну годину зі студентами на свіжому повітрі, обговоривши нагальні питання.