Остання редакція: 02 квітня 2024

Маркетологи: відповідальність, патріотизм та співпраця у подоланні викликів

Викладачі та студенти кафедри маркетингу відгукнулися на прохання громадської організації «4.5.0 Україна», що працює вже майже рік і об'єднує небайдужих людей, які роблять вагомий внесок у боротьбу з ворогом. Цього разу виникла негайна потреба у маскувальних сітках для наших захисників.

Виготовлення маскувальних сіток – це прояв підтримки та згуртованості з українськими військовими в боротьбі за безпеку країни. Наші викладачі та студенти демонструють високий рівень вміння співпрацювати та виявляти ініціативу у вирішенні суспільних проблем.

Крім того, викладачі та студенти регулярно донатять на потреби військових, допомагають закривати цільові збори волонтерів, у тому числі громадської організації «4.5.0 Україна».

Уманський національний університет садівництва пишається своїми студентами, які не лише здобувають знання та навички у сфері маркетингу, але й проявляють високу духовність, відповідальність та патріотизм своєю участю у важливих суспільних ініціативах.

Громадська організація «4.5.0 Україна».

РЕКВІЗИТИ

ШВИДКА ОПЛАТА:

Рахунок: UA883545070000026001300171286 (UAH)

Код отримувача: 44735517

Отримувач платежу: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "4.5.0 УКРАЇНА"

Банк: Філія ЧЕРКАСЬКЕ ОУ АТ "ОЩАДБАНК"

МФО банку: 354507