Остання редакція: 26 жовтня 2023

VІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ В УКРАЇНІ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»

25 жовтня кафедрою маркетингу Уманського національного університету садівництва спільно з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького проведено VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Становлення та розвиток маркетингу в Україні: від теорії до практики». Ця подія стала важливим інтелектуальним форумом для науковців, студентів та практиків маркетингу з різних куточків України, де обговорювалися актуальні питання розвитку маркетингу та його застосування в сучасному світі.

Метою конференції є сприяння обміну знаннями, дослідницькими розробками і передовими практиками в галузі маркетингу, а також співпраця між науковою спільнотою та практиками цієї галузі.

Оргкомітет конференції:

відповідальний редактор: НЕСТЕРЧУК Ю.О. – д.е.н., професор, декан факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва (відповідальний редактор)

заступники відповідального редактора:

ПЕНЬКОВА О.Г. – д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу Уманського національного університету садівництва (заступник відповідального редактора)

ЯЦЕНКО О.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства, обліку і аудиту Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького

БУТКО Н.В. – к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки підприємства, обліку і аудиту Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького

відповідальний секретар: СЕМЕНДА О.В.к.е.н., доцент, доцент кафедри маркетингу Уманського національного університету садівництва (відповідальний секретар).

В рамках конференції було представлено доповіді від учасників із різних університетів: Уманського національного університету садівництва, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Державного торговельно-економічного університету, Вінницького кооперативного інституту, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, Західноукраїнського національного університету, Сумського державного університету, Національного авіаційного університету, ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», м.Луцьк, Державного податкового університету, Університету митної справи та фінансів, ВСП Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу УНУС.

Учасники конференції взяли активну участь в дискусіях, обговорюючи нові ідеї, підходи та рішення для сучасної маркетингової практики. На завершенні конференції експерти обговорили перспективи розвитку маркетингу в Україні та питання взаємодії науковців, бізнесу та громадських ініціатив.

Наукова конференція «Становлення та розвиток маркетингу в Україні» стала важливою подією для обміну дослідницькими досягненнями, підтримки інновацій та поглиблення співпраці між учасниками маркетингової галузі. Вона відзначила вагу маркетингу як стратегічної галузі, яка визначає успіх і конкурентоспроможність українського бізнесу та суспільства в цілому.

Уманський національний університет садівництва і Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького висловлюють подяку всім учасникам, які зробили цю подію можливою. Ми віримо, що конференція стане поштовхом для подальших досягнень в сфері маркетингу та сприятиме подальшому розвитку цієї важливої галузі в Україні.

Результати конференції опубліковано в збірнику тез.