Остання редакція: 27 вересня 2024

ТРАДИЦІЇ. СУЧАСНІСТЬ. МАЙБУТНЄ: ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ

2024 особливий рік – університет святкує своє 180-річчя. Цьогорічне святкування початку освітньої діяльності Уманського національного університету садівництва стало знаковою подією не лише для викладачів і науковців, але й для студентів, які щойно розпочали свій шлях у цьому історично багатому закладі. Першокурсники кафедри маркетингу стали активними учасниками цієї урочистої події, яка пройшла під девізом «ТРАДИЦІЇ. СУЧАСНІСТЬ. МАЙБУТНЄ».

Важливим моментом святкування стала посвята студентів першого курсу. Для них це не просто офіційний початок навчального процесу, а символічний старт у великій академічній подорожі. Урочиста церемонія, яка відбулася в рамках святкувань, стала важливим етапом входження нових студентів у велику родину університету, що вже майже два століття є центром освітньої та наукової діяльності в Україні.

Під час посвяти першокурсники познайомилися з традиціями університету, дізналися про його славну історію, досягнення та плани на майбутнє. Це стало першим кроком у формуванні нового покоління маркетологів, які зможуть використовувати інноваційні підходи та практичні знання для досягнення своїх професійних цілей.

Святкування 180-річчя університету стало яскравою подією, яка надихнула студентів на великі звершення та об’єднала всі покоління університетської спільноти в єдиному прагненні до розвитку та досконалості. Тож нехай цей урочистий момент стане першим кроком до нових досягнень для наших першокурсників, які продовжать традиції Уманського національного університету садівництва та зроблять свій внесок у його сучасне та майбутнє!

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу