Остання редакція: 01 жовтня 2024

НАТХНЕННЯ В СОФІЇВЦІ: ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-МАРКЕТОЛОГІВ

Студенти спеціальності «Маркетинг» Уманського національного університету садівництва відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка». Ця екскурсія стала не просто подією, а справжньою подорожжю у світ природної краси, де кожен зміг відчути гармонію між історією, мистецтвом та маркетинговими можливостями. Вона допомогла студентам відпочити від навчання і дала натхнення для нових ідей.

Одна з головних переваг Софіївки – це здатність викликати позитивні емоції у кожного, хто її відвідує. Великі водоймища, затишні алеї, чарівні фонтани та незвичайні скульптури – все це створює атмосферу спокою та гармонії. Студенти неодноразово ділилися своїми враженнями, наголошуючи на тому, як парк зміг наповнити їх енергією.

Маркетинг часто базується на емоціях, і під час цієї екскурсії студенти змогли зрозуміти, як створення позитивного досвіду може сприяти формуванню лояльності до бренду. Софіївка, як приклад, демонструє, як місце, що приносить радість і натхнення, може стати справжнім магнітом для туристів.

Окрім професійної складової, екскурсія до Софіївки стала ідеальним способом відпочити та зняти напругу після навчального процесу. Студенти відзначили, що перебування серед природи, прогулянки мальовничими алеями та спілкування з одногрупниками допомогли їм перезавантажитися та відновити сили.

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу