Остання редакція: 15 липня 2024

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг»

27 червня 2024 року на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту проходив Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг» за першим (бакалавр) та другим (магістер) рівнями вищої освіти.
Ілля Василенко продемонстрував високий рівень знань, креативність та майстерність у проведенні маркетингових досліджень, в результаті чого отримав диплом переможця ІІ ступеня. Така перемога є заслуженою нагородою за самовідданість і наполегливу працю.
Колектив кафедри маркетингу щиро вітає Іллю Василенка з цією заслуженою перемогою та бажає йому подальших наукових успіхів і професійних досягнень!