Остання редакція: 11 квітня 2024

Спорт, розваги та маркетинг: студенти в Амараті відкривають нові горизонти!

Студенти кафедри маркетингу зібралися у спортивно-розважальному комплексі "Амарат", щоб провести практичне заняття з дисципліни "Маркетинг послуг". Ця унікальна можливість дозволяє молодим маркетологам не лише отримати теоретичні знання, але й дослідити практичні аспекти в сфері розваг та спорту.

Спортивно-розважальний комплекс "Амарат" відомий своєю широкою гамою послуг, які включають боулінг, батути, плейстейшин, лабіринти, басейн та інші розваги. Крім того, комплекс пропонує різноманітні види тренувань, такі як фітнес, танці, йога, стретчинг, пілатес, теніс, бокс та інші, що робить його ідеальним місцем для проведення дослідження та вивчення маркетингових стратегій.

Під час заняття студенти мали можливість спостерігати за роботою комплексу, а також провести аналіз популярності та ефективності різних послуг серед відвідувачів. Вони активно взаємодіяли з персоналом та клієнтами, щоб краще зрозуміти їхні потреби та вподобання.

"Це дійсно цікавий досвід для нас, як студентів, оскільки ми можемо застосувати свої знання на практиці. Спілкування з клієнтами та аналіз їхніх реакцій допомагає нам зрозуміти, як побудувати ефективну маркетингову стратегію", - поділився один з учасників заняття.

Викладачі кафедри також відзначили важливість таких практичних занять для розвитку професійних навичок студентів. Вони планують продовжувати співпрацю з комплексом "Амарат" для проведення подібних заходів у майбутньому.

Практичні заняття у спортивно-розважальному комплексі "Амарат" не лише допомагають студентам отримати цінний досвід, але й надають їм можливість отримати позитивні враження та натхнення для подальших кар'єрних досягнень.

Валентина ЛЕМЕНТОВСЬКА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу