Остання редакція: 25 жовтня 2023

День маркетолога на кафедрі маркетингу Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва завжди славився своєю активною студентською спільнотою і різноманітними святкуваннями, які додають кольору в навчальному році. Серед цих свят і особливих подій своє місце знайшов і День маркетолога. У 2023 році студенти кафедри маркетингу зібралися, щоб святкувати цей особливий день.

Студенти взяли участь в маркетинговій грі «Cash Flow». Ця гра дозволила студентам випробувати свої навички в управлінні фінансами та інвестиціями, і вона стала чудовою можливістю для них вдосконалити свої знання в маркетингу, зокрема за такими напрямами:

1. Гра навчає гравців оцінювати ризики та можливі винагороди при прийнятті рішень. Це корисно для розвитку навичок оцінки ринкових умов і можливостей.

2. Гра навчає важливості ведення обліку фінансів і контролю над ними, що є важливим аспектом ефективного маркетингового планування і бюджетування.

3. Гра сприяє розвитку навичок планування, особливо щодо фінансових цілей та стратегій. Це може бути корисним для маркетингового планування і стратегічного мислення.

Також було проведено конкурсу серед студентів на краще вітання до Дня маркетолога в соціальних мережах. Учасники конкурсу мали можливість виразити свої маркетингові можливості та створити вітання, яке б вразило глядачів та вказувало на важливість маркетингу в нашому сучасному світі.

Загалом, святкування Дня маркетолога в Уманському національному університеті садівництва було незабутнім та дуже позитивним досвідом для студентів. Воно не лише відзначило важливу роль маркетингу в сучасному світі, але й надало студентам можливість продемонструвати свої таланти та навички.