Остання редакція: 14 жовтня 2024

СПІЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ: ПРАВИЛА БІБЛІОГРАФІЧНОГО ОПИСУ

На кафедрі маркетингу відбулося спільне заняття доцента Ольги СЕМЕНДИ та фахівця бібліотеки Тетяни МАЄВСЬКОЇ в межах вивчення дисципліни «Основи наукових досліджень та академічна доброчесність». Метою заняття було ознайомлення студентів з правилами бібліографічного опису, що є невід’ємною частиною наукової роботи.

Ольга СЕМЕНДА, доцент кафедри маркетингу, розпочала заняття з теоретичної частини, під час якої розповіла про важливість правильного бібліографічного опису в наукових дослідженнях. Вона наголосила на необхідності дотримання академічної доброчесності та уникнення плагіату.

Тетяна МАЄВСЬКА, фахівець бібліотеки, продовжила заняття і розповіла про правила користування алфавітними та систематичними каталогами, картотеками, а також про можливості електронних каталогів.  Окрему увагу було приділено питанням правильного оформлення бібліографічного опису, що є важливим елементом будь-якої наукової праці. Тетяна Анатоліївна пояснила студентам важливість точності та уважності при складанні бібліографічного опису, адже це сприяє академічній доброчесності та підвищує якість наукових досліджень.

Заняття стало цінним етапом у підготовці здобувачів до самостійної наукової роботи, формуючи у них навички правильного використання джерел та роботи з науковою літературою, сприятиме підвищенню рівня академічної доброчесності та формуванню навичок, необхідних для проведення якісних наукових досліджень.

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу