Остання редакція: 09 жовтня 2024

ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ

В Уманському національному університеті садівництва відбулася особлива подія – зустріч студентів та викладачів з учасниками бойових дій Володимиром Галкіним та Віктором Вдовиченком. Цей захід надав можливість глибше зрозуміти виклики, з якими стикаються захисники України, та надихнув на активну громадську діяльність.

Під час зустрічі В. Галкін та В. Вдовиченко поділилися своїм досвідом служби в Збройних силах України, розповіли про участь у бойових операціях та важливість командної роботи й витривалості. Особливу увагу було приділено темі психологічної підтримки, яку надають військовим та їхнім родинам. Гості підкреслили важливість соціальної адаптації учасників бойових дій після повернення з фронту та ролі суспільства у цьому процесі. Вони закликали всіх бути активними у волонтерській діяльності та підтримувати ініціативи, спрямовані на допомогу захисникам.

Зустріч завершилася обговоренням актуальних питань та побажанням мирного майбутнього для України. Цей захід став не лише уроком патріотизму, але й показав важливість єдності нації у складні часи. Кафедра маркетингу УНУС продовжує підтримувати такі ініціативи, спрямовані на виховання свідомих та відповідальних громадян.

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу