Остання редакція: 22 грудня 2023

Вітаємо магістрів маркетингу з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

18-19 грудня 2023 року на кафедрі маркетингу відбувся  захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання, а 21 грудня – студентів заочної форми навчання.

Головою Екзаменаційної комісії було призначено завідувачку кафедри маркетингу, д.е.н. Оксана ПЕНЬКОВА. Члени екзаменаційної комісії: доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Юрій ЦИМБАЛЮК; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Андрій ХАРЕНКО; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Ольга МАКУШОК; секретар – доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Ірина КОРМАН.

До захисту було допущено 22 роботи студентів денної форми навчання і 7 робіт заочної.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання 9 студентів отримали оцінку «відмінно» та 13 студентів – оцінку «добре». Серед магістрів заочної форми навчання оцінку «відмінно» отримали 3 студенти, оцінку «добре» - 4 студенти.

Всі студенти досліджували актуальні та цікаві теми, на захисті показали високий рівень підготовки. Диплом з відзнакою отримали студенти: Ольга Махотіна, Аліна Поліщук, Альвіна Кивгила, Ірина Біла, Ольга Варченко, Богдана Іванова.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація магістра маркетингу присвоєна 22 студентам-випускникам денної форми навчання та 7 студентам заочної форми навчання.