Остання редакція: 13 вересня 2024

ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ЗІ СТУДЕНТАМИ 1 КУРСІВ

12 вересня 2024 року в університеті відбулася традиційна зустріч адміністрації закладу зі студентами першого курсу. Захід, що зібрав науковців, викладачів та студентів, став важливою подією для здобувачів спеціальності «Маркетинг», які тільки починають свій шлях у світі вищої освіти.

На зустрічі були присутні ректор університету, проректори, директор студентського містечка, завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, керівник Центру культури та виховної роботи зі студентами (ЦКВС), голова профкому, голова студентської ради, директор бібліотеки та практичний психолог.

Захід розпочався з привітального слова ректора Олени Непочатенко, яка наголосила на важливості активної участі студентів у житті університету, а також надала їм корисні поради щодо адаптації до навчання. Проректори висвітлили основні аспекти освітнього процесу, зокрема правила внутрішнього розпорядку, можливості для наукової та громадської діяльності, а також програми міжнародного співробітництва.

Директор студентського містечка ознайомила першокурсників з умовами проживання в гуртожитках та заходами безпеки. Завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін розповів про важливість підтримки здорового способу життя та участі в спортивних секціях. Керівник ЦКВС закликав студентів брати активну участь у культурних заходах та громадських ініціативах, що організовуються на базі університету.

Голова профкому та голова студентської ради нагадали про можливості захисту прав студентів, а також про важливість взаємодії між адміністрацією та студентською спільнотою. Директор бібліотеки презентувала сучасні ресурси, доступні для студентів, та запросила їх користуватися послугами бібліотеки для покращення навчального процесу.

Практичний психолог наголосила на важливості психологічної підтримки студентів, особливо в перші місяці навчання, коли процес адаптації є найбільш інтенсивним. Студентам запропонували звертатися за допомогою у разі необхідності.

Зустріч адміністрації університету зі студентами першого курсу є важливою складовою адаптації нових студентів до навчання у вищому навчальному закладі. Цей захід сприяє встановленню контакту між адміністрацією та студентами, формуванню атмосфери довіри та відкритості, а також допомагає студентам краще зрозуміти свої права, обов'язки та можливості в університетському середовищі.

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу