Остання редакція: 11 жовтня 2024

ПОГЛИБЛЕННЯ ЗНАНЬ З ЛОГІСТИКИ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ

Кафедра маркетингу Уманського національного університету садівництва продовжує активно залучати фахівців-практиків до освітнього процесу. Доцентом кафедри маркетингу Ольгою СЕМЕНДОЮ була організована Zoom-конференція зі стейкхолдером Володимиром ТРЕТЯКОМ, логістом ТОВ «Спектр-Агро». У зустрічі взяли участь студенти маркетологи, які вивчають дисципліни «Основи комерційної діяльності» та «Логістика». Основною метою зустрічі було поглиблення знань студентів про ключові аспекти логістичної діяльності аграрних підприємств.

Володимир Віталійович розпочав свою презентацію з короткого огляду діяльності компанії «Спектр-Агро», розповівши про основні види продукції, які вони постачають – насіння, засоби захисту рослин та мінеральні добрива. Далі він детально описав функції логіста в аграрній сфері, зокрема наголосив на складних аспектах роботи з великим асортиментом товарів, яких у компанії більше тисячі одиниць. Одним із ключових моментів виступу було обговорення принципів складування продукції, які забезпечують ефективне управління запасами. Особливу увагу було приділено процесу планування маршрутів для автоперевезень, що вимагає глибоких знань і точного розрахунку для оптимізації часу доставки і витрат.

Студенти активно задавали питання щодо специфіки документального оформлення перевезень і логістичних операцій. Крім того, Володимир Віталійович поділився власним досвідом комунікацій між відділами компанії, наголосивши на важливості чіткої взаємодії між логістами, постачальниками і клієнтами.

Наприкінці зустрічі студенти висловили подяку гостю за змістовний виступ та нові знання, які вони зможуть застосувати в подальшому навчанні та професійній діяльності. Подібні заходи є надзвичайно важливими для формування у студентів практичних навичок і розуміння сучасних тенденцій у різних сегментах економіки, зокрема аграрного сектору.

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу