Остання редакція: 26 вересня 2024

Вебінар «Академічна доброчесність як основа внутрішньої системи забезпечення якості освіти в УНУС»

25 вересня 2024 року викладачі кафедри маркетингу та здобувачі вищої освіти спеціальності Маркетинг долучилися до вебінару "Академічна доброчесність як основа внутрішньої системи забезпечення якості освіти в УНУС". Захід був організований для всіх учасників освітнього процесу Уманського національного університету садівництва.

Головним спікером виступила Ніна Пітель, завідувач відділу моніторингу якості освіти Уманського НУС. Вона висвітлила ключові аспекти розвитку системи забезпечення якості освіти в контексті академічної доброчесності:

1. Нормативно-правове регулювання та технологічні рішення;

2. Профілактика порушень академічної доброчесності;

3. Види порушень та відповідальність учасників освітнього процесу;

4. Процедури перевірки наукових текстів на плагіат;

5. Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах дистанційного навчання.

Ніна Пітель наголосила на необхідності комплексного підходу, що включає навчання, контроль та популяризацію принципів академічної доброчесності.

Участь у цьому вебінарі підкреслює прагнення кафедри маркетингу до постійного вдосконалення освітнього процесу та підтримки високих стандартів академічної етики. Викладачі кафедри маркетингу продовжують працювати над розвитком доброчесного академічного середовища, розуміючи, що це є невід'ємною складовою сучасної якісної освіти.

Валентина ЛЕМЕНТОВСЬКА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу