Остання редакція: 28 вересня 2023

XIV-й День здоров’я «Спортивна молодь – здорова нація»

28 вересня 2023 р. в Уманському національному університеті садівництва на факультеті Економіки і підприємництва проходив 14-й День здоров'я. Активну участь у спортивному заході взяли участь студенти-маркетологи та їх куратори доценти кафедри маркетингу Ольга Макушок, Ірина Корман, Валентина Лементовська та викладач Ярослав Грабек, який проходив традиційно у Білогрудівському лісі.

Важливим на часі заходом, ініційованим РСС ФЕП, був збір коштів на закупівлю матеріалів для плетіння сіток в УНУС в межах проєкту «Франка на фронт», до якого активно долучилися патріотичні студенти і викладачі.

Студенти активно брали участь у естафетах, змаганнях та творчих конкурсах.

Заряджені гарним настроєм та позитивними емоціями, завершили свято спілкуванням та приготуванням страв на мангалі.

Найактивніших студентів представники деканату нагородили грамотами.