Остання редакція: 14 травня 2024

Екскурсія до магазину «Епіцентр» для студентів-маркетологів: дослідження ефективності POS-матеріалів

Студенти спеціальності «Маркетинг» Уманського національного університету садівництва взяли участь у пізнавальній екскурсії до одного з магазинів торгівельної мережі «Епіцентр». Тема заходу: «Використання POS-матеріалів».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з різними типами POS-матеріалів, що використовуються в торгівельній мережі для залучення уваги покупців та стимулювання продажів. Вони мали можливість побачити на практиці, як розташування товарів, рекламні стійки, дисплеї та інші маркетингові інструменти впливають на споживчу поведінку.

Кирило СОСНИЦЬКИЙ, випускник спеціальності «Маркетинг», детально розповів про принципи розробки та розміщення POS-матеріалів, а також поділився прикладами успішних кампаній, що допомогли збільшити продажі певних продуктів. Студенти отримали цінні знання про те, як ефективно використовувати маркетингові матеріали для досягнення комерційних цілей.

Захід став чудовою можливістю для майбутніх маркетологів отримати практичні навички та глибше зрозуміти важливість POS-матеріалів у роздрібній торгівлі. Такі екскурсії сприяють не лише розширенню професійних знань студентів, але й допомагають їм краще підготуватися до майбутньої кар'єри в сфері маркетингу.

Дякуємо Кирилу та іншим працівникам «Епіцентру» за цікаву і змістовну екскурсію.

Ірина КОРМАН, к.е.н., доцент кафедри маркетингу