Остання редакція: 13 вересня 2024

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ І КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 075 МАРКЕТИНГ ІЗ ПСИХОЛОГОМ

11 вересня 2024 року здобувачі першого курсу спеціальності 075 «Маркетинг» факультету економіки і підприємництва зустрілися із практичним психологом Уманського НУС Валентиною МАЗУРЕНКО.

Захід був організований з метою підтримки студентів у період адаптації до навчання у вищому навчальному закладі та розвитку їхніх особистісних і професійних компетенцій.

Під час зустрічі було обговорено важливість розуміння себе, розвитку психологічної резильєнтності та аспектів міжособистісних відносин. В рамках заходу була проведена діагностика психологічного стану здобувачів за методикою Айзенка, яка дозволила оцінити рівень тривожності, фрустрації, агресивності та ригідності. Психологиня поділилася корисними порадами щодо ефективного управління часом, подолання стресу та розвитку комунікативних навичок та запросила студентів у разі необхідності на індивідуальні зустрічі.

Викликаний великий інтерес серед студентів підкреслив актуальність та важливість таких заходів на початку навчального року.

Ольга СЕМЕНДА, к.е.н., доцент кафедри маркетингу