Остання редакція: 25 квітня 2024

Онлайн-вебінар на тему: «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності НПП УНУС, 24.04.2024 р. викладачі кафедри маркетингу прослухали вебінар на тему: «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку». Спікером вебінару була Ніна ПІТЕЛЬ, завідувач відділу моніторингу якості освіти. Під час вебінару спікерка ознайомила учасників з основними етапами системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Уманському НУС, охарактеризувала якість освітнього середовища університету, акцентуючи увагу на важливості підвищення якості освітніх програм, студентоцентрованості навчання, викладання та оцінювання. Доповідач більш детально зосередила свій виступ на важливих критеріях якості викладання, зокрема необхідності і достатності методичного забезпечення, постійному підвищенню фахового рівня викладачів, застосуванню інтерактивних методів навчання та підвищенню робіт здобувачів освіти тощо. Дякуємо Ніні ПІТЕЛЬ за проведений інформаційний та пізнавальний вебінар.

Ольга МАКУШОК, к.е.н., доцент кафедри маркетингу